Strefa sportu

Strefa sportu

Hotel Arka Medical SPA*** to idealne miejsce dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie. W naszej strefie sportu, każdy zarówno początkujący jak i wytrawny sportowiec znajdzie coś dla siebie.

strefa sportu
Do dyspozycji naszych gości oddajemy profesjonalnie wyposażoną siłownię, czynną całą dobę, salę gimnastyczną ze stołami do ping-ponga, na której organizowane są również zajęcia taneczne i sportowe, a także kort tenisowy, na których można również rozegrać mecze w badmintona. Zachęcamy również do skorzystania z jednego z dwóch naszych stołów do biliarda. W naszym hotelu można wypożyczyć sprzęt do gry.

Dla miłośników sportów wodnych mamy kompleks basenów z wodą morską, na których odbywają się zajęcia z aquaaerobiku oraz hydrocyklingu. Dla początkujących mamy naukę pływania zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.


Zachęcamy również do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W naszej wypożyczalni znajdziecie Państwo różne wielkości i rodzaje rowerów. Oferujemy również zajęcia z Nordic Walking oraz zajęcia Fitness.

Strefa sportu hotelu Arka Medical SPA**** oferuje:

- Aquaboard (SAF AQUA)

- Hydrocycling

- Baseny

- Kort tenisowy

- Ścianka wspinaczkowa

- Badminton

- Nordic Walking

- Ping-Pong

- Zajęcia Fitness

- Trening Personalny

- Wypożyczalnia rowerów

- Dart

National CPR Association