Strefa familijna

Strefa familijna

Zapraszamy do strefy, w której żaden członek rodziny nie będzie się nudził. Hotel Arka Medical SPA**** oferuje moc atrakcji, dzięki którym wakacje spędzone w rodzinnym gronie będą niezapomniane, pełne relaksu i frajdy.

strefa familijna
Nasz Hotel jest przygotowany z myślą o najmłodszych gościach. W restauracji przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci, gdzie mogą znaleźć menu przygotowane z myślą o nich oraz specjalne miejsce, gdzie mogą chwilę się pobawić i porysować. Dla najmniejszych szkrabów mamy również wysokie krzesełka do karmienia.

Przygotowaliśmy również trzy sale zabaw do dyspozycji Państwa pociech. W jednej z nich mogą Państwo zostawić swoje maluchy pod opieką naszej wykwalifikowanej kadry. Pozostałe dwie są otwarte do późnych godzin wieczornych. W jednej z nich znajdą Państwo basen z kulkami, wiele gier i zabawek do dyspozycji młodszych dzieci. W drugiej atrakcje dla starszej młodzieży – konsole do gier i stoły do gry w piłkarzyki.

Nasi goście mają do dyspozycji kompleks basenów z wodą morską. Mogą aktywnie spędzić czas na korcie, grając w tenisa, badmintona lub w ping-ponga. Dla odważnych mamy ściankę wspinaczkową, na której zarówno dzieci jak i dorośli mogą spróbować swoich sił i oprócz mnóstwa frajdy przeżyć dreszczyk emocji.

Zachęcamy również do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu i skorzystania z oferty naszej wypożyczalni rowerów. Malownicze ścieżki rowerowe prowadzą wzdłuż morza zarówno do centrum Kołobrzegu jak i do okolicznych miejscowości. W zależności od kondycji można wybrać się zarówno na krótką przejażdżkę, jak również na całodzienną wyprawę. Nasi goście mogą wybierać spośród różnych wielkości rowerów, a także wypożyczyć przyczepkę do wożenia mniejszych pociech.

Strefa familijna hotelu Arka Medical SPA posiada w swojej ofercie następujące elementy:
- Baseny
- Kort tenisowy
- Badminton
- Ping-pong
- Ścianka wspinaczkowa 
- Wypożyczalnia rowerów

National CPR Association