Witamy na stronie
Arka Medical SPA
Witamy na stronie
Arka Medical SPA
Witamy na stronie
Arka Medical SPA

propozycja2aa reklama

O nas

Arka Medical Spa**** to miejsce wyjątkowe, przepięknie położne pomiędzy piaszczystą plażą a ekoparkiem,  w samym sercu jednego z największych polskich uzdrowisk - Kołobrzegu. Centrum Odnowy Biologicznej z 60 różnymi zabiegami. Galeria Spa oferująca masaże z czterech stron świata,  zabiegi medycyny estetycznej, wyszczuplające i modelujące sylwetkę.

dowiedz się więcej o nas

Polecamy

Tutaj znajdziecie Państwo program imprez, oferty wypoczynku i atrakcje hotelu Arka Medical SPA.

dowiedz się więcej >

PAKIETY POBYTOWE

Aby ułatwić Państwu wybór najlepszej opcji pobytu w Arka Medical SPA przygotowaliśmy specjalne pakiety pobytów.

dowiedz się więcej >

DZIECKO W HOTELU

Dbając o komfort i zadowolenie naszych najmłodszych gości, stworzyliśmy wiele propozycji, dzięki którym pobyt w Arka Medical Spa będzie bezpieczny i radosny

dowiedz się więcej >

wybrane usługi

SPA

Galeria SPA to miejsce, gdzie oddani w ręce kosmetologa dowiecie się czym jest profesjonalizm i moc relaksu w jednym. To u nas na nowo rozpalisz swe zmysły, poddasz się chwili zapomnienia podczas zabiegów na ciało włoskiej marki Dibi oraz Olos

więcej

gastronomia

Serdecznie zapraszamy w podróż przez krainę smaków w hotelu Arka Medical Spa****. Wykwintne i smaczne dania przygotowuje dla Państwa nasz szef kuchni. Wykwintne menu w naszych restauracjach, kawiarniach oraz drink barach sprosta gustom każdego z naszych Gości.

więcej

Rehabilitacja

Komfortowy wypoczynek w Arka Medical Spa**** to również bogata oferta zabiegowa naszego Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji.

więcej

wirtualny spacer

 

więcej