Arka Medical Spa - hotel nad morzem - Kołobrzeg - PROMENADA BAR

PROMENADA BAR

PROMENADA BAR

Promenada Bar usytuowany tuż przy piaszczystej plaży to prawdziwa oaza i raj dla miłośników kolorowych cocktaili, deserów oraz nieskrępowanej zabawy. Ten zatopiony w zieleni bar to bardzo urokliwe miejsce, gdzie można swobodnie spotkać się ze znajomymi i w luźnej atmosferze spędzić popołudnie lub wieczór.

A jeśli będziecie mieli Państwo ochotę na kawę - polecamy bogaty wybór kaw na miejscu - na upały szczególnie kawy frappe i na wynos: cafe latte, latte macchiato, cappuccino, american cafe oraz espresso cafe.

Promenada Bar w swej ofercie ma także snack menu - przekąski przyrządzane są ze świeżych produktów z odrobiną finezji naszego Szefa kuchni. Wśród snack menu szczególnie polecamy smażone krewetki, sałatki, sery i natchos.

W piękną letnią pogodę aż grzech siedzieć w pokoju. Jeśli mamy taką możliwość, powinniśmy jak najczęściej przebywać na świeżym powietrzu. W miarę możliwości warto także posiłki spożywać na zewnątrz - wtedy znacznie lepiej smakują. Najlepszą propozycją na biesiadowanie na dworze jest oczywiście grill w Promenada Bar. Co roku tysiące ludzi delektuje się smakiem pieczonej kiełbaski, karkówki, kolorowych szaszłyków, skwierczących żeberek, soczystego łososia czy innych potraw z rusztu. Nasze odpowiednio przyrządzone grillowe przysmaki na pewno nie jednemu przypadną do gustu, szczególnie, gdy wzbogacone zostaną sałatką ze świeżych warzyw.

tel. +48 94 353 21 81       tel. +48 94 353 21 00        fax +48 94 352 27 98

rezerwacje@arka-mega.pl

ul. Sułkowskiego 11 78-100 Kołobrzeg.

Copyright © 2017 | Privacy Policy

National CPR Association