Arka Medical Spa - hotel nad morzem - Kołobrzeg - Aktualności z Arka Medical SPA - Kołobrzeg
piątek, 18 sierpień 2017 20:00

Zakończył się cykl koncertów kapeli góralskiej

W Arca Medical SPA odbył się cykl wyjątkowych koncertów. W różnych częściach hotelu od Promenada Bar po Lobby Bar Wellness  miały miejsce wspólne śpiewy z kapelą góralską Marcina Pokusy. Zobaczcie sami jak wyglądała zabawa w trzech niepowtarzalnych odsłonach!

czwartek, 17 sierpień 2017 06:55

Ruszył konkurs fotograficzny

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na zdjęcie zabawy na plaży. Miejsce dowolne, warunek – zabawa ma być związana z plażowym piaskiem (budowle z piasku, napisy na piasku, gry i zabawy piaskiem na plaży). 

środa, 16 sierpień 2017 15:25

Zabytkowe samochody przed Arką

Na placu przed hotelem ustawiły się zabytkowe pojazdy produkcji polskiej, niemieckiej, francuskiej oraz amerykańskiej. Była to nie lada gratka dla miłośników motoryzacji, którzy w tym czasie przebywali w Kołobrzegu!

sobota, 29 lipiec 2017 19:17

Nie było czasu na nudę w trakcie Dnia Arki

Za nami kolejny i niepowtarzalny Dzień Arki. W naszym hotelu nie było ani chwili na nudę.

środa, 19 lipiec 2017 09:26

Karta Dużej Rodziny

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować o przystąpieniu hotelu Arka Medical Spa**** do programu Karty Dużej Rodziny, w ramach którego udzielamy rabat na usługę pobytową w wysokości 5% (z wyłączeniem ofert typu FIRST MINUTE oraz LAST MINUTE). Jednak z okazji wejścia Arka Medical Spa**** do w/w inicjatywy, przygotowaliśmy dodatkowy bonus i do końca roku 2017 (zaliczamy pobyty ciągłe, rozpoczęte w 2017) promujemy program KDR na łącznym rabacie 10%. Posiadaczy karty serdecznie zapraszamy!

środa, 19 lipiec 2017 09:11

Dart

Kilka dni temu w VIP Clubie pojawiła się tarcza Dart. W zacisznym, klimatycznym miejscu, przy świetnej muzyce goście hotelu będą mogli spróbować rywalizacji w Darta. Jest to niesamowita rozrywka i ekscytujący sport, dlatego też mamy w planach organizowanie cyklicznych turniejów.

wtorek, 18 lipiec 2017 08:54

Rowerki biegowe

W lipcu zostały zakupione rowerki biegowe dla naszych najmłodszych gości. Rowerek biegowy (bez pedałów) idealnie wprowadzi dziecko w świat jazdy na rowerze. Hotel Arka Medical Spa**** wie najlepiej, że sposobem na udaną zabawę jest wspólny trening z rodzicami. 

wtorek, 18 lipiec 2017 08:48

Uruchomiliśmy czat dla Klientów

W lipcu dla wszystkich  naszych gości został uruchomiony live chat. Osoby, które w trakcie odwiedzin na naszej stronie internetowej będą chciały zasięgnąć informacji dotyczących hotelu, otrzymają ją natychmiast. 

poniedziałek, 17 lipiec 2017 09:06

Dzień Arki

W hotelu Arka Medical Spa**** odbył się Dzień Arki. 29 czerwca 2017 roku atrakcji było bez liku. Długo oczekiwana słoneczna pogoda pozwoliła na zorganizowanie dnia z mnóstwem atrakcji dla gości hotelu. 

Były m.in. gry i konkursy dla najmłodszych,  pokaz cyrkowy, grill, pokaz barmański, czy wieczorne saunowanie. Fotorelację z tego dnia można obejrzeć poniżej.

Strona 1 z 2
National CPR Association