czwartek, 12 październik 2017 12:55

Nowe zabiegi medycyny estetycznej w Arka Medical Spa****

Od października 2017 w naszym hotelu, w ramach oferty SPA, dostępne są zabiegi podologii i trychologii. To dwie dziedziny medycyny, ostatnio coraz bardziej popularne, zajmujące się problemami natury estetycznej. 

środa, 04 październik 2017 09:25

Arka Medical SPA honoruje karty KDR

Do końca 2017 roku nadal większy rabat dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny w Arka Medical Spa****! Arka Medical SPA **** to wyjątkowy hotel dla rodzin. Mamy mnóstwo atrakcji dla dzieci i dla rodziców. Wszyscy bawią się u nas znakomicie. Pragniemy przypomnieć, że z myślą o rodzinach hotel przystąpił do programu Karty Dużej Rodziny, w ramach którego udzielamy rabat na usługę pobytową w wysokości 5% (z wyłączeniem ofert typu FIRST MINUTE oraz LAST MINUTE). 

wtorek, 26 wrzesień 2017 13:44

Aquaboard (SAF AQUA) w Arka Medical SPA

Nowością w hotelu Arka Medical Spa**** są ćwiczenia równoważne na deskach podobnych do SUP-ów (czyli desek do pływania na stojąco, z wiosłem). SAF AQUA Board to specjalne deski SUP przygotowane do treningu w basenie. Ich kształt, grubość i wytrzymałość oraz specjalne mocowania gwarantują bezpieczny i niezwykły trening. Deski SAF AQUA Board i praca w środowisku wodnym umożliwiają dynamiczną pracę nad kształtowaniem równowagi.

poniedziałek, 18 wrzesień 2017 07:39

Podsumowanie konkursu fotograficzngo

Jest nam miło poinformować, że w wakacyjnym konkursie fotograficznym pt. "Zabawy na plaży" organizowanym przez hotel Arka Medical SPA w Kołobrzegu zwyciężyło zdjęcie pana Piotra Księżopolskiego, który został nagrodzony dwudniowym pobytem w naszym hotelu.

wtorek, 29 sierpień 2017 20:54

Dzień Arki ponownie zachwycił Gości hotelu

Dzisiaj zakończyliśmy w Arka Medical SPA sezon letni. Uczciliśmy to wspaniałą zabawą podczas ostatniego w tym roku Dnia Arki. Towarzyszyły temu wydarzeniu ogromne emocje. Mogliśmy podziwiać fantastyczny pokaz cyrkowy, dzieci uczestniczyły w rozmaitych grach i konkursach, próbowały swoich sił podczas treningu tenisa ziemnego, czy zajęciach na ściance wspinaczkowej. Dla dorosłych też znalazły się ciekawe atrakcje. Podsumowując to był bardzo udany dzień. Zobaczcie sami!

piątek, 18 sierpień 2017 20:00

Cykl koncertów kapeli góralskiej zakończony

W Arca Medical SPA odbył się cykl wyjątkowych koncertów. W różnych częściach hotelu od Promenada Bar po Lobby Bar Wellness  miały miejsce wspólne śpiewy z kapelą góralską Marcina Pokusy. Zobaczcie sami jak wyglądała zabawa w trzech niepowtarzalnych odsłonach!

czwartek, 17 sierpień 2017 06:55

Ruszył konkurs fotograficzny

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na zdjęcie zabawy na plaży. Miejsce dowolne, warunek – zabawa ma być związana z plażowym piaskiem (budowle z piasku, napisy na piasku, gry i zabawy piaskiem na plaży). Zdjęcia należy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 sierpnia 2017 roku.

środa, 16 sierpień 2017 15:25

Zabytkowe samochody przed Arką

Na placu przed hotelem ustawiły się zabytkowe pojazdy produkcji polskiej, niemieckiej, francuskiej oraz amerykańskiej. Była to nie lada gratka dla miłośników motoryzacji, którzy w tym czasie przebywali w Kołobrzegu!

sobota, 29 lipiec 2017 19:17

Nie było czasu na nudę w trakcie Dnia Arki

Za nami kolejny i niepowtarzalny Dzień Arki. W naszym hotelu nie było ani chwili na nudę.

Strona 1 z 2
National CPR Association